Külmapäev 2017 KOHAD TÄIS!

Täname kõiki registreerunuid ja vabandame nende ees, kes siiski koolitusele ei mahtunud!

Võime rõõmuga tevitada, et Külmapäev on välja müüdud ja registreerimine lõppenud. Sellist suuremahulist huvi ei osanud isegi oodata ja kuna esimese kolme päevaga täitusid valitud saalis kohad, vahetasime Külmapäeva toimumiskohta, et anda võimalus ikkagi registreeruda vähemalt 28.veebruarini.

UUS toimumiskoht: Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn. Toompuiestee 27 / Paldiski mnt 4, 10149 Tallinn, Estonia. RUUM Peterson I+III  (II korrusel). Neile kes käisid eelmisel Külmapäeval on koht tuttav:)

NB! Muutusid ka parkimistingimused. Parkida saab hotelli ees, taga ja graažis. Konverentsikliendile kehtib erihind 8€ / 8h. Selleks: 1) pargi auto, pannes 15 min parkimiskellaga; 2) suundu hotelli vastuvõtuleti teenindaja poole; 3) teavita et soovid autot parkida (oled konverentsiklient); 4) koolituspäeva lõppedes, tasu parkimise eest vastuvõtuletis. Aga ka need parkimisvõimalused ei ole kummist, seega kui võimalik, siis kopereeruge, et hiljem vältida ebameeldivat üllatust parkimiskoha puudumisel.

Läheduses olevad parklad vt SIIT.

Samuti on toimunud päevakavas väike muudatus. Lisandunud on Bitzeri kogemused uute külmaainetega. vt ajakava

Kohtumiseni Külmapäeval 2017!