Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data01/virt48971/domeenid/www.kylmaliit.ee/htdocs/wp-content/plugins/unyson/framework/core/components/extensions/manager/class--fw-extensions-manager.php on line 3682
Koolitused | Külmaliit

Koolitused

Eesti Külmaliit pakub soovijatele erialast täiendkoolitust. Koolitus toimub kui soovijaid on vähemalt kuus või enam. Täiendkoolitus jaotatakse kahele päevale ja viiakse läbi juuni kuu alguses:

………algusega 09:00 klassis C016, teemad : log p-H diagrammi käsitlemine ja el. ning automaatikaskeemide lugemine.

……..algusega 09:00 klassis C106, teemad: vasktorude kõvajoodisega jootmine ja 3/8” vasktorust ette antud eskiisi alusel figuuri painutamine, koonus surveliitmikühenduste tegemine. Täiendkoolitused tasulised: 80 EUR päev + km. EKL liikmele soodustus 30% alghinnast. Hinna sees lõunasöök, koolituste konspektid ja kulumaterjalid. Täiendkoolituse läbijad saavad asjakohase tunnistuse, kahe päevane koolitus kokku 3 KP.  Osalemise soovist palun anda aegsasti märku!

 

 

Tallinna Tööstushariduskeskus (TTHK, Sõpruse pst 182, Tallinn). Täiendav vastuvõtt külmamehaaniku erialale.
Külmamehaaniku koolitus on mõeldud töötavatele elektrikutele ja automaatikutele, kes soovivad oma teadmisi täiendada külmatehnika valdkonnas. Külmamehaaniku õppetöö toimub sesoonõppena üks kord kuus (neljapäevast laupäevani). Õppekava maht on 80 õppenädalat, millest praktika moodustab 20 nädalat.
Kindlasti on teie ettevõtetes töötajaid, kellel oleks vaja tõsta kvalifikatsiooni. Õppetöö lõppeb külmamehaaniku kutseeksamiga ja kogu õppetöö on tasuta … lisaks õppetoetus (stipendium). Täpsema info õppetöö ja muu sinna juurde kuuluva kohta saate Eduard Brindfeldt´ilt E-post : eduard@tthk.ee