Koolitused

Eesti Külmaliit pakub soovijatele erialast täiendkoolitust. Koolitus toimub kui soovijaid on vähemalt kuus või enam. Täiendkoolitus jaotatakse kahele päevale ja viiakse läbi 9 ja 10 juulil :

9 juulil, algusega 09:00 klassis C 117, teemad : log p-H diagrammi käsitlemine, teoreetilised selgitused koos praktiliste harjutustega diagrammidel ja el. ning automaatikaskeemide lugemine, praktiline õppus .

10 juulul, algusega 09:00 klassis C 117, teemad:  D=22mm vasktorude kõvajoodisega jootmine, koos jootekoha kvaliteedi kontrolliga ja 3/8” vasktorust ette antud eskiisi alusel figuuri painutamine, koonus surveliitmikühenduste tegemine. Jootmise harjutamine kuni rahuldava tulemuseni!

Täiendkoolitused tasulised: 80 EUR päev + km. EKL liikmele soodustus 30% alghinnast. Hinna sees lõunasöök, koolituste konspektid ja kulumaterjalid. Täiendkoolituse läbijad saavad asjakohase tunnistuse, kahe päevane koolitus kokku 3 KP.  Osalemise soovist palun anda aegsasti märku!

Tallinna Tööstushariduskeskus (TTHK, Sõpruse pst 182, Tallinn). Uus vastuvõtt külmamehaaniku erialale.
Külmamehaaniku koolitus on mõeldud töötavatele elektrikutele ja automaatikutele, kes soovivad oma teadmisi täiendada külmatehnika valdkonnas ja omandada kaaskutset. Külmamehaaniku õppetöö toimub sesoonõppena üks kord kuus (neljapäevast laupäevani). Õppekava maht on 80 õppenädalat, millest praktika moodustab 20 nädalat.
Kindlasti on teie ettevõtetes töötajaid, kellel oleks vaja tõsta kvalifikatsiooni. Õppetöö lõppeb külmamehaaniku kutseeksamiga ja kogu õppetöö on tasuta … lisaks õppetoetus (stipendium). Täpsema info õppetöö ja muu sinna juurde kuuluva kohta saate Eduard Brindfeldt´ilt E-post : eduard@tthk.ee