Koolitused

Eesti Külmaliit pakub soovijatele sellel sügisel erialast täiendkoolitust. Koolitus toimub kui soovijaid on vähemalt kuus või enam. Täiendkoolitus viiakse läbi 2 detsembril 2020 :

Erialane täiendkoolitus algusega 09:00 klassis C 117, teema : log p-H diagrammi käsitlemine, teoreetilised selgitused koos praktiliste harjutustega diagrammidel.  Sama päeva teine koolituse teema: el. ning automaatikaskeemide lugemine, praktiline õppus .

Täiendkoolitused tasulised: 80 EUR päev + km. EKL liikmele soodustus 30% alghinnast. Hinna sees lõunasöök, koolituste konspektid ja kulumaterjalid. Täiendkoolituse läbijad saavad asjakohase tunnistuse.  Osalemise soovist palun anda aegsasti märku!

 

Tallinna Tööstushariduskeskus (TTHK, Sõpruse pst 182, Tallinn).  2020 aasta sügisel uus vastuvõtt külmutusseadmete mehaaniku erialale.
Külmamehaaniku koolitus on mõeldud töötavatele elektrikutele ja automaatikutele, kes soovivad oma teadmisi täiendada külmatehnika valdkonnas ja omandada uut kaaskutset. Külmamehaaniku õppetöö toimub põhitöö kõrvalt sesoonõppena üks kord kuus (neljapäevast laupäevani). Õppekava maht on 80 õppenädalat, millest praktika moodustab 20 nädalat.
Kindlasti on teie ettevõtetes töötajaid, kellel oleks vaja tõsta kvalifikatsiooni. Õppetöö lõppeb külmamehaaniku kutseeksamiga ja kogu õppetöö on tasuta … lisaks õppetoetus (stipendium). Täpsema info õppetöö ja muu sinna juurde kuuluva kohta saate Eduard Brindfeldt´ilt E-post : eduard@tthk.ee