Koolitused

Eesti Külmaliit pakub soovijatele  erialast täienduskoolitust. Koolitus toimub kui soovijaid on vähemalt kuus või enam. Märtsi kuu täienduskoolitus planeeritud 18 märtsile 2022.

Erialane täienduskoolitus TTHK majas, algusega 09:00 klassis C 117, teema : log p-H diagrammi käsitlemine, teoreetilised selgitused koos praktiliste harjutustega diagrammidel.  Sama päeva teine koolituse teema: Skeemiõpetus – el. ning automaatikaskeemide lugemine, praktiline õppus õppestendidel.

Täienduskoolitus tasuline: 80 EUR päev + km. EKL liikmele soodustus 30% alghinnast. Hinna sees lõunasöök, koolituste konspektid ja kulumaterjalid. Täiendkoolituse läbijad saavad asjakohase tunnistuse.  Osalemise soovist palun anda aegsasti märku!

 

Tallinna Tööstushariduskeskus (TTHK, Sõpruse pst 182, Tallinn).  2021 aasta sügisel uus vastuvõtt külmutusseadmete mehaaniku erialale.
Külmamehaaniku koolitus on mõeldud töötavatele elektrikutele ja automaatikutele, kes soovivad oma teadmisi täiendada külmatehnika valdkonnas ja omandada uut kaaskutset. Külmamehaaniku õppetöö toimub põhitöö kõrvalt, kahe aasta jooksul, sesoonõppena üks kord kuus (neljapäevast laupäevani). Õppekava maht on 80 õppenädalat, millest praktika moodustab 20 nädalat. Õppeprogramm eeldab, et osaleja töötab vähemalt teisel õppeaastal erialase praktika omandamiseks külmatehnikaga tegelevas firmas.
Kindlasti on teie ettevõtetes töötajaid, kellel oleks vaja tõsta kvalifikatsiooni. Õppetöö lõppeb külmamehaanik, tase 4 kutseeksamiga ja kogu õppetöö on tasuta … lisaks õppetoetus (stipendium). Täpsema info õppetöö ja muu sinna juurde kuuluva kohta saate Eduard Brindfeldt´ilt E-post : eduard@tthk.ee