Koolitused

Eesti Külmaliit pakub soovijatele erialast täiendkoolitust. Koolitus toimub kui soovijaid on vähemalt kuus või enam. Täiendkoolitus jaotatakse kahele päevale:

13.02.2020 algusega 09:00 klassis C016, teemad : log p-H diagrammi käsitlemine ja el. ning automaatikaskeemide lugemine.

14.02.2020 algusega 09:00 klassis C106, teemad: vasktorude kõvajoodisega jootmine ja 3/8” vasktorust ette antud eskiisi alusel figuuri painutamine, koonus surveliitmikühenduste tegemine. Täiendkoolitused tasulised: 80 EUR päev + km. Hinna sees koolituste konspektid ja kulumaterjalid. EKL liikmele soodustus 30% alghinnast. Osalemise soovist palun anda aegsasti märku!

 

 

Tallinna Tööstushariduskeskus (TTHK, Sõpruse pst 182, Tallinn). Täiendav vastuvõtt külmamehaaniku erialale.
Külmamehaaniku koolitus on mõeldud töötavatele elektrikutele ja automaatikutele, kes soovivad oma teadmisi täiendada külmatehnika valdkonnas. Külmamehaaniku õppetöö toimub sesoonõppena üks kord kuus (neljapäevast laupäevani). Õppekava maht on 80 õppenädalat, millest praktika moodustab 20 nädalat.
Kindlasti on teie ettevõtetes töötajaid, kellel oleks vaja tõsta kvalifikatsiooni. Õppetöö lõppeb külmamehaaniku kutseeksamiga ja kogu õppetöö on tasuta … lisaks õppetoetus (stipendium). Täpsema info õppetöö ja muu sinna juurde kuuluva kohta saate Eduard Brindfeldt´ilt E-post : eduard@tthk.ee