Külmatehnikaalane täienduskoolitus 2024 aasta mai kuul.

EKL pakub soovijatele erialast täienduskoolitust, tingimusel, et grupi suurus oleks vähemalt 5 või enam osalejat. 10 mai 2024 täienduskoolitus mõeldud eeskätt neile, kellel 17 mail külmamehaaniku kutse taastõendamiseks vajalik edukalt läbida stendieksam. Täienduskoolitusel nii teoreetiline kui praktiline õpe: – “Log p-h diagrammi tundmine”, “Skeemiõpe” el- ja automaatikaskeemide lugemine.

24 ja 25 mai täienduskoolitus neile kes 7 juunil taotlevad külmamehaaniku kutset, tase 3 ja tase 4.  24 mai täienduskoolitusel “Log p-h diagrammi õpe ja “Skeemiõpe”.  25 mail käsitletakse vasktorude kõvasulamiga jootmist ja 3/8″ vasktoru eskiisipõhist painutamist ja koonus-surveliitmikühenduse valmistamist. Õpe nii teoreetiline kui praktiline. Täienduskoolituste hinnas loengu materjalid, lõunasöök ja koolituse kulumaterjalid.

Täiendkoolitus tasuline, 110 € päev + km. EKL liikmele 30% hinnasoodustus . Hinnas lõunasöök, koolituste konspektid ja kulumaterjalid. Osalejatele kaasa tunnistus väärtusega 2 KP punkti. Kahel päeval täienduskoolitustel osalejatele tunnistus 3 KP punkiga. Täienduskoolitused toimuvad  TTHK majas, Sõpruse pst 182  (parkimine maja hoovis), klassis C117A, algusega kell 09:00. Sisenedes “A” korpusesse juhatab vasakult poolt eri viit “C” korpuse klassi C117A.